İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Akademik Kurul ve Kurumsal Kalite Paylaşım Toplantısı Yapıldı

18/01/2019 13:18:41 - 18/01/2019 13:18:41 - 8434 Okunma

Pınarhisar Meslek Yüksekokulu 2018-2019 Öğretim yılı Akademik Kurul ve Kurumsal Kalite Paylaşım Toplantısı 17.01.2018 perşembe günü saat 11.00'de meslek yüksekokulumuz toplantı salonunda tüm öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sezai ÖZTAŞ güz döneminin kısa bir değerlendirilmesini yaparak bahar döneminde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ile ilgili bilgi paylaştı.
Paylaşım toplantısında, Eğitim-Öğretimi Geliştirme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Alaettin İŞERİ, ülkemizde her yükseköğretim kurumunun kendi kurumsal politikası ve kurumsal kimliğini geliştirmede dört alan olarak; eğitim-öğretim, bilimsel araştırma, yönetim-organizasyon ve toplumsal gelişime katkı alanlarında bir sorumluluğunun olduğunu belirtti. Bu kapsamda üniversitemizde kurumsal eğitim-öğretim politikası kapsamında yürütülen; eğitim-öğretim kalite güvence sistemi, program yeterliklerinin güncellemesi programı, çift anadal ve yandal programı, toplumsal gelişime katkı eylem planı ve kurumsal kalite güvence sistemine ilişkin çalışmaların kapsamını tanıttı. Bu tanıtıma bağlı katılımcılarla görüş alışverişi ve program yeterliklerinin güncellenmesine ilişkin süreç uygulamaları konuşuldu.

 

akademik kurul kalite

Facebook Twitter Google Plus
Akademik Kurul
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.