İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Kariyer Merkezinin Ücretsiz Eğitimleri

12/09/2019 11:44:27 - 12/09/2019 11:44:27 - 9253 Okunma
     

       Üniversitemizin Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından öğrenci ve mezunlarımıza ücretsiz sunulan “Bireysel Kariyer Planlama Eğitimleri” ve “Soft Beceri Eğitimleri” 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde 23 Eylül 2019 tarihinden itibaren verilmeye başlanacaktır.

       Üniversitemizin Kayalı, Kavaklı ve Karahıdır Kampüslerinde eğitim gören öğrencilerimiz www.trakyakariyer.org’a giriş yaparak kendilerine uygun saatlerdeki eğitimlere başvurabilir.

       Lüleburgaz, Babaeski, Vize ve Pınarhisar ilçe  kampüslerimizde eğitim gören öğrencilerimize belirlenen program dâhilinde kariyer merkezimizin öğretim görevlileri tarafından, ilçelere gidilerek eğitimler verilecektir. İlçe kampüslerimiz için oluşturulan ekim-kasım ayı eğitim programı için tıklayınız. Bu kampüslerimizde eğitim gören öğrencilerimizin, eğitimler için meslek yüksekokulu sekreterlikleri ile iletişim halinde olmaları önerilmektedir. 

       Kayalı kampüsündeki eğitimlerimiz 20 kişilik kontenjanlarla kısıtlı olup, düzenli olarak her hafta yeni eğitimler açılmaktadır. Öğrenci ve mezunlarımızın www.trakyakariyer.org sitesini bu nedenle düzenli olarak takip etmeleri önerilmektedir.

      TrakyaKariyer sitesine kaydolmak ve eğitimlerimizden faydalanmak için tıklayınız.

       Merkezimizde verilen eğitimlerin listesine ulaşmak için tıklayınız…

kariyer eğitimleri

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.