İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Uluslararası Yazılım Firmasında Kariyer: Trıodor

24/03/2015 12:01:54 - 24/03/2015 12:01:54 - 9860 Okunma

Uluslararası Yazılım Firmasında Kariyer: TRIODOR

Üniversitemiz Pınarhisar Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nün organizasyonunda düzenlenen “Uluslararası Yazılım Firmasında Kariyer: TRIODOR” başlıklı seminer, Rektörlük Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Üniversitemiz “5. Kariyer Günleri” etkinlikleri çerçevesinde yapılan seminer programını; Pınarhisar MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin TOYLAN, yüksekokul akademik ve idari personeli ile öğrencileri dinledi. Seminere, bilgisayar yazılımı sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası TRIODOR firmasının AR-GE Koordinatörü Gönen Seçil TARAKÇIOĞLU ve Operasyon Yöneticisi Volkan Nazmi METİN ise konuşmacı olarak katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Pınarhisar MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin TOYLAN yaptı. Pınarhisar MYO olarak öğrencilerinin kariyer planları yapmalarına ve sektörün kendilerinden beklediği donanımları bulabilmelerine yardımcı olmak amacıyla bu tür aktivitelere önem verdiklerini belirten Yrd. Doç. Dr. TOYLAN, artan bir ivme ile bu aktivitelere devam edeceklerini söyledi.

Soru-cevap şeklinde yapılan seminerde AR-GE Koordinatörü Gönen Seçil TARAKÇIOĞLU ve Operasyon Yöneticisi Volkan Nazmi METİN; TRIODOR’un kuruluş ve gelişim süreci, gerçekleştirilen yazılım projeleri, yazılım geliştirme ve inovasyon çalışmaları ile kariyer olanakları hakkında bilgiler paylaştılar. 

Triodor PınarhisarMYO

Facebook Twitter Google Plus
Uluslararası Yazılım Firmasında Kariyer: TRIODOR
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.