İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Mezunlarımız

22/08/2014 12:04:17 - 27/01/2016 11:38:36 - 19679 Okunma
Adı Soyadı
 
Mezun Olduğu Bölüm Mezuniyet Yılı Çalıştığı Kurum/İşletme Çalıştığı Pozisyon Okulumuz Hakkındaki Görüşleri
Ecem Salman Bilgisayar Programcılığı 2012 AYEDAŞ (Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.) Yönetici Asistanı Mükemmel öğretim görevlilerine sahip güzel bir okul.
Rıdvan Öztürk Elektrik 2013 Vialand Reklam Teknik Koordinatörü Hocalarım ve arkadaşlarımla bir aile gibiydik.
Mualla Ünlü Bilgisayar Programcılığı 2012 Sentez Yazılım Yazılım Geliştirme Eğitimi kaliteli, hocaları şahane olan okul. Öğrendiğim bilgileri iş hayatında sıklıkla kullanıyorum.
Murat Avşar Bilgisayar Programcılığı 2013 Yön Group Bilgi İşlem Sorumlusu Başarılı bir kadroya sahip.
Ali Aksoy Elektrik 2013 BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Enerji Talep Teknikeri Okulumuzu okul yapan hocalarımızdır. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık...
Tuğba Gökgöz Bilgisayar Programcılığı 2012 Final Dergisi Dershanesi Bilgi İşlem/Muhasebe Küçük ama gittikçe gelişen, yeniliklerle büyüyen harika bir kurum :) Çokk özledimmmm
Gülşah Gör Bilgi Yönetimi 2012 İstanbul Üniversitesi (Bilgi Belge Yönetimi) DGS ile geçiş yaptı. Öğrenci Eğitim hayatımda önemli katkıları oldu. Gerek öğretim elemanlarıyla gerekse verilen eğitimle kendimi geliştirmeye devam ediyorum. İlerde eminim ki; siz emek veren öğretmenlerimiz sayesinde okulumuz daha iyi noktada olacaktır.
Fatma Başçiçek Bilgisayar Programcılığı 2013 Tesco Kipa Çıkış Hizmetleri Elemanı Eğitimi olsun hocalarımız olsun hepsi kaliteli eğitmenler ve 2 yılda çok şey kattı bana.
Tuğçe İsabetli Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2013 Balıkesir Üniversitesi (Seyahat İşletmeciliği) DGS ile geçiş yaptı. Öğrenci Gerek eğitim ve okul, gerek bilgi donanımı açısından, gerekse hocalarımız olsun çok çok güzel. geride bıraktığım o 2 yılı hep özlüyor olacağım...
Kenan Yıldız Bilgisayar Programcılığı 2013 Super Uydu Telekomünikasyon Haberleşme Noc / Account Manager Akademik kadro tarafından gösterilen ilgi, verilen eğitimin kalitesi çok iyi.
Yusuf Demir Bilgi Yönetimi 2013 Logicart Yazılım Uzmanı Kendilerini imkânların az olduğu bir okula adamış öğretim üyeleri ile keyifli ve başarılı eğitim.
Tolga Şahin Bilgi Yönetimi 2013 Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Astsubay Okul iki yıllık olmasına rağmen çok değerli hocaları var.
Tuğçe Çepkenli Bilgi Yönetimi 2013 Marmara Üniversitesi (Bilgi Belge Yönetimi) DGS ile geçiş yaptı. Öğrenci Bizler için düzenlenen DGS hazırlık kursu sayesinde Marmara Üniversitesi Bilgi Belge Yönetimi okuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Doğukan Karakaş Bilgi Yönetimi 2013 Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş Veri Giriş Uzmanı Okul 2 sene boyunca hayatımın en güzel günleriydi. Başta hocalarım olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Sizden çok şey öğrendik ve bize güzel değerler kazanırdınız.
Büşra Deniz Bilgi Yönetimi 2013 Karmen Muhasebe sorumlusu Sıcak ve Anlayışlı öğretmenlerimiz var ve bize değer veriyorlardı. Onların sayesinde yalnızlık hissetmedik.
Deniz Ergin Bilgi Yönetimi 2013 Babaeski Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi Koordinatör Yardımcısı Okuldan ziyade hocalarımdır aklımda kalan eğitimime katkıda bulunan hocalarıma selam olsun.
Yasin Gayretli Bilgi Yönetimi 2013 Yıldız Holding / Bilgi İşlem Sistem Destek Teknisyeni Okulumuz çok güzel. Özellikle hocalarımızın hakkını ödeyemeyiz. Her konuda çok anlayışlı ve çok yardımcı oldular.
Mustafa Aykut Bilgi Yönetimi 2013 Hacettepe Üniversitesi(Bilgi Belge Yönetimi) DGS ile geçiş yaptı. Öğrenci 4 Yıllık bir üniversiteye geçmek isteyenler için çok sağlam bir merdiven.                 
Ali Akkuş Bilgi Yönetimi 2013 ISS-CMC Müşteri Temsilcisi Kaliteli bir kadroya sahip.
Eray Özen Bilgisayar Programcılığı 2013 IDEA Makina İmalat Sanayi E-Ticaret - Web Developer Okul fiziki olarak her türlü aktiviteye elverişli. Okulun akademik kadrosu ciddi anlamda başarılı ve mesleğini en iyi şekilde yerine getiren kişilerle dolu. Tekrar 2 yıllık üniversite okuyacak olsaydım, Pınarhisar MYO 2. tercihim olurdu.
Kürşad Uzunçelebi Bilgi Yönetimi 2013 1915 İnşaat Taahhüt ve Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti. Ön Muhasebe Ve Şantiye Sorumlusu Okulumuzdan aldığım bilgi ve tecrübe şuan bulunduğum pozisyonlarda bana çok yararı oldu. İş hayatına atılmış olmam kendimi göstermem hocalarımın verdiği destekle beni daha da güçlendirdi. Pınarhisar'da okuduğum için hiç bir zaman pişman olmadım.
Elif Neidik Turizm ve Otel İşletmeciliği 2012 Medline sağlık kurumu Müşteri İlişkileri Hattı Hocaları ve muhteşem bir kadrosu olan pınarhisar myo 'dan mezun olduğum için mutluyum :))
Meltem Uzal Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2014 Baltaş İç ve Dış Tic.A.Ş. Laborant İyi bir eğitim ve hocalarıyla birlikte harika bir okul...
Mehmet Ünal Bilgisayar Programcılığı 2012 Bilişim ve Yazılım Teknolojileri Senior Developer Okulumuzdaki hocalarımızın iş hayatı bilgileriyle diğer üniversitelerden avantajlı olduğunu düşünüyorum. İş hayatında başarılı olmamın büyük sebeplerinden birisi bu.
Turgut Güneş Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2014 ETSTUR Acente Temsilcisi Eğitim kadrosu muhteşem. 
Necmiye Ünal Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2014 World Wide Institute Danışman Sürekli gelişen, zamana uyum sağlayan bir okul.
İsmet Yüce Bilgisayar Programcılığı 2013 Eraysan IT Departman Gelişime açık bir okul, gelecekte çok farklı bir noktada olacak.
Cansu Aykurt Bilgisayar Programcılığı 2012 İris Bilgisayar Tekniker Başarılı.
Tuğba Sızan Turizm ve Otel İşletmeciliği 2014 Ezgi Hotel Servis Hocaları anlayışlı ve iyi bir eğitim veriyor.
Semih Aladağ Bilgi Yönetimi 2011 Tap Gıda Çağrı Merkezi Harika.
Aysun Uzun Turizm ve Otel İşletmeciliği 2014 Samsun Anemon Otel Servis Görevlisi Eğitim açısından diğer meslek yüksekokullarından daha iyi olduğunu düşünüyorum...
Ceyhun Burgalak Turizm ve Otel İşletmeciliği 2012 Çırağan Palace Kempinski İstanbul Receiving (mal kabul) Eğitimi ve hoca kadrosuyla başarılı bir okul... Hayatımın 2 güzel yılını orda geçirmekten de mutluluk duyuyorum hepinize saygı ve sevgilerimi yolluyorum.
Hatice Başaran Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2013 Seyahat Acentası Seyahat Danışmanı Çevre ve konum açısından pek yeterli olmasa da okuldaki hoca ve egitim kalitesi tartışılmaz.
Elif Er İkram Hizmetleri 2013 T-STEAKHOUSE&RESTAURANT Aşçı Okulumuzda ufak tefek bazı imkânsızlıklar olsa da iyi bir seviyede eğitim veriyor ve daha iyi olmak için bir çaba sarf ediyor, benim görüşüm bu okulu seçen arkadaşların meslekleri ile ilgili gerekli olan bilgiye sahip olacakları yönünde.
Şeyda Dinç Turizm ve Seyahat Hizmetleri 2013 ETSTUR (Ersoy Turistik Servis Ve Hizmetleri) Satış Temsilcisi Seçim şansım olsa yine bu okulu seçerdim. Ders aldığım öğretim görevlileri yönünden çok şanslıydım. Hepsine, her şey için sonsuz teşekkürler.
Pınarhisar MYO Mezun

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.