İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Pınarhisar Emniyet Kemeriyle Hayatlarını ve Sevdiklerini Güvenceye Alıyor Etkinliği Düzenlendi

15/12/2016 14:27:13 - 15/12/2016 14:30:12 - 7344 Okunma

Kırklareli Üniversitesi Pınarhisar Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Emniyet Kemeri Takma” etkinliği düzenlendi.

08.12.2016 Perşembe günü saat 14:00 ’da Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubenin katkılarıyla Ali Özer Parkı önünde etkinlik gerçekleştirildi. Polis memurlarının durdurdukları araçların emniyet kemerlerini öğrenciler kontrol etti. Emniyet kemeri takan sürücülere teşekkür belgesi verirken emniyet kemeri takmayan sürücülere ise hayatlarını ve sevdiklerini güvenceye almaları gerektiğini hatırlatarak uyarı belgesi ve broşür verdiler. Öğrenciler, sürücülere emniyet kemerlerini takmalarını rica ederek güvenli yolculuk yapmalarını sağladılar.

Yapılan etkinliğe Pınarhisar Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri Mehmet SALİ, Onur GÜNAYDIN ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri katıldı.

Gerçekleştirilen bu etkinlik halk tarafından yoğun ilgi görürken Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri emniyet kemeri takmanın önemini bir kez daha vurguladılar.

Pınarhisar MYO KLÜ Emniyet Kemeri PMYO Halkla İlişkiler

Facebook Twitter Google Plus
Emniyet Kemeri Etkinliği
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.