İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Öğrencilerimizden Emniyet Teşkilatına Vefa Ziyareti

25/12/2016 20:53:55 - 26/12/2016 20:54:38 - 2422 Okunma

Meslek Yüksekokulumuz Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı öğrencileri, Pınarhisar Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ülkemizde yaşanan terör saldırılarına bir cevap olarak gerçekleştirilen ziyarette öğrencilerimiz, “polisimizin yanındayız” mesajı verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan ve çoğunluğu çevik kuvvet polisi 45 kişinin şehit olduğu terör saldırısı sonrası okulumuz öğrencileri, emniyet güçlerine vefa ziyareti gerçekleştirdi. Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı II. Sınıf öğrencilerinin organize ettiği ziyarete okul müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Olcay Ekşi, müdür yardımcımız Öğr. Gör. Erkan Taşdemir, bölüm hocalarımız Öğr. Gör. Mehmet Sali ve Öğr. Gör. Onur Günaydın da eşlik etti.

Ziyarette ilk olarak ilçe emniyet müdürü Hüsnü Uz’a Pınarhisar Meslek Yüksekokulu müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Olcay Ekşi tarafından çiçek takdim edildi. Ardından öğrencilerimizin hazırladığı ve üzerinde “Sizler; vatanına onuru ile sahip çıkan, bu milli mesleğe canı pahasına gönül vermiş, tüm polislerimize minnet eder, sevgi ve şükranlarımızı sunarız” yazılı teşekkür belgeleri Pınarhisar Emniyet teşkilatında çalışan tüm polislerimize hediye edildi.

Vefa ziyareti öğrenci ve öğretim elemanlarımız ile polislerimizin toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.      

Pınarhisar MYO KLÜ Emniyet Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus
Emniyet Müdürlüğüne Vefa Ziyareti
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.