İyi Bir Eğitim ve Gelecek İçin...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Pınarhisar Meslek Yüksekokulu

Kış Lastiği Guvenli Sürüş Etkinliği

20/12/2017 16:02:59 - 20/12/2017 16:02:59 - 4025 Okunma

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri "Kış Lastiği Güvenli Sürüş"  etkinliği 06.12.2017 tarihinde Ali Özer Parkı önünde gerçekleştirildi. Etkinliğe Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Belediye Başkan Yardımcısı Ömürlü Dinçer ve Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü UZ katıldı.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin Pınarhisar Emniyet Müdürlüğü ile ortak yürüttüğü  çalışmada sürücülere kış lastiği kullanımının  hayati önemi  ve zorunluluğu hakkında bilgiler verildi. Polis ekipleri ve öğrenciler  tarafından durdurulan araçlarda kış lastiği  kontrolü yapıldı. Araçların çoğunda kış lastiği olduğu tespit edildi. Kış lastiği takmayan araç sahiplerine uyarı yazıları verilirken kış lastiği takan araç sahiplerine ise teşekkür yazısı verildi.

Etkinliğe katılan Emniyet Müdürü Hüsnü UZ ve Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz sürücülerin kış lastiği kullanımına önem vermesinden çok memnun olduğunu dile getirdi. Etkinlik Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa CİNGÖZ, Belediye Başkan Yardımcısı Ömürlü DİNÇER, Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü UZ Öğretim Görevlisi Onur GÜNAYDIN  ile öğrencilerin fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

etkinlik

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.